| abriella a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste lace shorts (pantaloni scurti cu dantela)cam la fel ca astia:http://www.bardot.com.au/files/product/images/422125/276 31pbx-mani-back.jpg
Daca puteti sa imi spuneti magazinele in care ii pot gasi in Arad sau online (de preferat in magazine)! dau funda!:)

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Nu sunt din arad, dar se gasesc in magazine de genul Bershka, Stradivarius, Zara (mai ales). Poti gasi pe internet pe site-uri care aduc din afara, incearca pe okazii, mercador, etc. Numai bine! happy

| abriella explică (pentru ApofissPapaya):

Multumesc mult!happycu siguranta voi cauta in vara la magazinele precizate de tine! din partea mea ai funda!big grin

1 răspuns: