| anonim_4396 a întrebat:

Niste prietene foarte bune au prieteni. Ei sunt foarte simpatici si vreau sa stiu un lucru. O prietena de-a mea crede ca prietenului ei ii place de mine si nu stiu cum sa o conving ca nu-i place. Adevarul este ca se cam uita la mine dar asta nu este nimic. Cu prietenul prietenei mele ma inteleg destul de bine si vorbesc cu el pe mess si nu as vrea ca sa ma placa prietenul ei si s-o lase pe ea... Chiar nu vreau sa se intample asta! Sper ca ma intelegeti. Si apropo, s-a intamplat sa se certe din cauza mea ca mie imi spunea prietenul ei, tigroaica sau pisi si ma baga de multe ori in seama... Dau funditaaaa. kiss

Răspuns Câştigător
| stefickutssa a răspuns:

Pa...depinde si ce baiat este dar eu cred ca tot o place pe prieteneta ta dar cred ca in acea conv a lui cu ea au clarificat toate lucrurile si acum poate se inteleg