| Th3Vip3r a întrebat:

Nu imi mai suport cel mai bun prieten.Cum pot sa ii spun sa ma lase in pace?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Tu cum te-ai simți să fi în locul lui? puppy dog eyes
Mai bine rezolvați-vă problemele decât să renunțați unul la altul.Prietenii buni se găsesc greu.
O zi frumoasă!

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Ii spui ca vrei sa pastrezi o mica distanta si ce te derajeaza apoi il rogi sa te inteleaga.
Aminteste-ti ti-a fost cel mai bun prieten si nu te comporta urat!
Te pup! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa stai langa un alt prieten pe care prietenul tau il uraste! Asa te va lasa in pace!

| Assy99 a răspuns:

Nu prea poti sa-i spui asta, se va supara pe tine si dupa adio prietenie. Ia-l pe ocolite, explica-i incet si calm sa-ti mai lase spatiu personal. Dar daca ai ajuns sa nu-l mai suporti inseamna ca chiar iti e cel mai bun prieten.

| Radamel a răspuns:

O discutie frumoasa, in lacrimi, ma rog, dar incearca sa nu-l jignesti, sa-i amintesti cele mai frumoase momente, motivul despartirii si sa-i spui:"Poate e mai bine asa...". Funda?

| pinksmoke a răspuns:

Spune-i in fata laughing