| xAvrilx a întrebat:

Buna!
Nu imi merge lady popular sad. de o vreme.Deci cand nu scriu corect ceva imi apare Username sau parola gresita.Si daca scriu corect se incarca si tot la pagina aia apar.Si la site scrie ladypopular.ro/error si multe nr si litere. Help.

Răspuns Câştigător
| alynutza6820 a răspuns:

1.2. Participanții care folosesc același calculator trebuie să anunțe administratorul la support.ladypopular.com, imediat după înregistrarea a mai mult de un cont.
Jucatorii care nu au anuntat administratorul că folosesc același calculator vor fi pedepsiti.

Asa scrie in regulament. Daca nu intelegi mai citeste o data.

1 răspuns:
| l1feincolor a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta.lasa'l putin asa ceva vreme, iar dupaceea incearca sa intri iar, eu l-am lasat vreo cateva ore.cel mult o zi iar dupa acea cand am incercat sa intru iar a mers.Incearca sa-l lasi o zi asa. ziua urmatoare intra iar. Sper ca-ti mearga.Bafta! happy funda!? :X; x