| CreepyCrow a întrebat:

Cand scriu pe lady popular la user si parolă, dupa ce dau autentificare, parca sta sa se incarce pagina, dar nu se intampla nimic.Nu apare profilul.Si am scris toate corect
Ce pot face?
Va rog sa-mi spunetisad

8 răspunsuri:
| BabyA a răspuns:

Hi buna am mai intalnit problema asta tot la cineva si eu am jucat lady popular probabil ca a intervenit o eroare in joc si nu mai merge e ca o oprire de server intelegi?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine se intampla la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici acum nu merge... la voi merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand scrii p google lady popular intri si apoi vezi cai prima pagina da nu intri pe aia lady popular welocome ci intri p lady popular bie ati venit si apoi iti merge

| Larysza a răspuns:

sad. cel mai bine ar fi sa dai un restart dar cand dai restartul sa lasi programul cu aldy popular deschis

| alexandra453 a răspuns:

Si mie mi se intampla asa... dar am instalat alt program, adica inainte intram pe google si lady popular dupa opera dar nu-s e mai incarca lady popular si am instalat mozila si acum merge.eu zic sa instalezi alceva dupa care sa intrii si eu am asteptat ca poate isi revine dar nu.