| GigglesToDay a întrebat:

nu inteleg baietii astia de vreo 13-14 -15 anirolling on the floor care spun ca fetele trebuie sa aiba fund sanirolling on the floor[ sunt niste micuti vir*inirolling on the floor] pe bune acumlaughing ce stiu ei la 13 despre fund si sani eu una nu-i inteleg voi ce credeti? [ei vor fete cu sani mari fundrolling on the floor si varsta 10-13 anirolling on the floor? ia spuneti

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Pai uite cum sta povesteahappy Testosteronul copiilor de varsta 13 14 15 pana in 20 de ani le este cam dez adica cer sexhappy si de asta copii isi imagineza cum ar fi sa fie asa cu sa*** etc...

3 răspunsuri:
| fixy a răspuns:

Ei aum inteleg intru fel dar... mai tirziu in altul ...si tie ce nu-ti plac fetele cu cur mare si titte

| YoungManiak a răspuns:

N-au minte ce sa le faci...

| titistoia a răspuns:

La varsta asta vor sa para maturi. Si ce paradox de abia cand vor fi maturi vor fi capabili sa aprecieze inocenta unui suflet curat.