| LoveeMakeup9 a întrebat:

Am 13 ani si toate fetele din clasa mea se dau mari ca au prieten. Dupa ele umbla baietii se dau la ele, le dau palme peste fund si spun ca sunt "bune".Cum as putea sa fiu si eu mai sexy si sa atrag baietii.Am fundul destul de mare si sani destul de frumosiwinking

Răspuns Câştigător
| Naturelle a răspuns:

Nici o fata care se respecta si are personalitate nu va accepta ca un baiat sa o plesneasca sau sa ii spuna ca este "buna",aceste complimente le faci fetelor usuratice, trebuie sa ceri respect, fii simpla, nu cauta sa fii in cantrul atentiei,fii sigura pe tine,respecata-te! Vei vedea rezultate, nu te grabi si nu iti dori palme peste fund si sa ti se spuna ca esti buna daca vrei sa devii o domnisoara desavarsita happy, imbracate, simplu, feminin.Fii finuta! Fii diferita!

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mna,hormoni o iau razna, te inteleg.Mai rezista macar 4 - 5 ani.Nu te poti lasa la toata clasa, fa-ti un prieten, si permitei sa te atinga, atat.nimic mai mult, saruturi si 2 3 atingeri.Nu te intinde cu toti baieti peste tot,un sfat prietenesc, inca esti copil, esti la pubertate, nu trebuie sa scapi cu totul in asta. Daca de acu te lasi atinsa de toti, la 20 de ani ce vei face (:?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce vrei sa devii si tu o depravata la 13 ani?

| Fatamuntilor a răspuns:

Si daca colegile tale se arunca in fantana, te arunci si tu?
Scapa de spiritul asta de turma care domina tor mai multi adolescenti.
Tu te grabi,, sa cresti mari ''' pentru ca de baieti vei avea timp mult si bine.
Axeza-te pe scoala, invata bine pentru ca fii tu sigura ca fetele de felul asta nu pot avea rezultate bune la scoala.
Tehnici de,, agatat'' poate la intrarea in liceu! Zic POATE.

| Maioru a răspuns:

Tu suferi ca ai 13 ani si niciun baiat nu-ti trage si tie o palma peste fund? Mare este gradina ta Doamne, ma gandeam ca suferi ca alte fete iau note mai mari decat tine ce naiba mai Sarah, chiar asa? Asta va preocupa pe voi? Nu zice nimeni, nu dar la 13 ani cand nici nu ti-a aparut bine parul peste tot tu visezi la cai verzi pe pereti.

| Byucc a răspuns:

In loc sa incerci sa "fi mai sexy" sau "buna" mai bine pune-te pe invatat sau cautati un hobby. Eu am 16 ani si niciodata nu am avut un prieten. Ai timp si de lucrurile astea! big grin

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Unde te grabesti copila?

| LoveMeForMe a răspuns:

Wow, si mie mi se intampla acelasi lucru, sunt palmuita si chestii dar mi se pare super scarbos deci incerc sa evit... Odata un coleg a vrut sa ii bage mana la fofo (zic mai frumos) si nu as vrea sa fi fost in locul ei, e super scarbos...

| Ducsy a răspuns:

Conteaza sa fi frumoasa nu tatele si curu'... si mie imi dau " prostii " cu mana la cur dar eu ii batwinking nu stau ca nu-s proasta oh go on. Poate alea sunt curve proaste tu vrei sa ajungi ca ele daca stau ca proastele sa le pipaie?

| IuLia3 a răspuns:

Pfff...Sincer, la varsta asta ar trebui sa ai alte prioritati. Nu o lua in nume de rau, si eu am tot 13 ani, insa nu mi se pare cool sa fii pipaita de toti. La varsta asta, nu zice nimeni ca nu e bine sa ai prieten, insa e bine sa.i permiti doar atingeri si cateva sarutari deocamdata ...Ar trebui sa te axezi in primul rand pe invatatura. O sa ai destul timp mai incolo sa atragi baietii oh go on