| Georgy1033 a întrebat:

nu mai am deloc idee cum sa-mi fac unghiile le-am facut rosi negre cu alb pe vatfuri lac nu mai am idei ma puteri ajuta.mersi pentru. urmatoarele raspunsuri OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| verona333 a răspuns:

Incearca combinatia de culori cu oranj si pe virfuri cu galben. Eu o ador.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Albe cu stelute portocalii love struck ar fi misto.

| alexa_4015 a răspuns:

Http://hi5.com/friend/p240849430--adriana_adytza--html
uite aici... e o tipa care pune unghi dar sunt ff multe modele... sper s iti fi folositoare succes

| KellyGreen a răspuns:

Poți sa incerci sa iți faci modele pe unghi dupa preferințele tale. Poti sa iti faci modele cu fructe dupa preferatele tale daca iti place muzica niste note muzicale, fluturi, flori tot felul.Aceste modele de fac foarte usor pentru. ca se gasesc la magazin niste tablite cu modeluri de tot felul si este foarte avantajos deoarece se pot folosi de foarte multe ori si mai mult de 5 lei nu costă.