| Armyanka a întrebat:

NU pot sa îmi schimb numele adică ma refer cu spatii straight face. Am văzut la cineva și mie nu-mi mergesad Îmi scrie doar "Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere. Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere" straight face. Help! Funda

1 răspuns:
| alinbrd a răspuns:

Sper ca te referi la site. daca nu merge incearca si tu - sau _.Te descurci tu.