| Armyanka a întrebat:

NU pot sa îmi schimb numele adică ma refer cu spatii. Am văzut la cineva și mie nu-mi mergeÎmi scrie doar "Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere. Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caracter. Uitati cum are utilizatorul acesta : http://www.TPU.ro/......ca-da-cum/ Help! Funda

1 răspuns:
| Gangaster a răspuns:

Nu poti pentru ca contine multe caractere.Si unde ai vazut nume dezlegat pe youtube?