| Ana a întrebat:

Nu merge sa-mi schimb poza de la profil, de ce? Cand dau la "Salveaza profilul" imi apare asta: Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere. Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere.

Răspuns Câştigător
| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Pentru că numele tău conţine semnele astea ".๑•ิ.•ั๑ " şi încă un punct înaine de " madutzu ", iar aşa ceva nu se mai acceptă la numele utilizatorilor. Dacă vrei să îţi schimbi poza schimbă - ţi numele din ". madutzu.๑•ิ.•ั๑ " în " madutzu " sau orice alt nume vrei dar să nu conţină nici un fel de semne, numai litere şi / sau cifre. Sper c - ai înţeles. happy
O seară plăcută!

2 răspunsuri:
| Ana explică:

Nu merge

| xMaka a răspuns:

Merge sa iti schimbi poza...

dupa ce ti'o schimbi dai 'salveaza profilul' si dupa aia logout

te loghezi iar si iti apare