| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa mai etichetez nici o persoana pe fb intr-o poza si nici eu nu pot sa ma etichetez. Cred ca m`au blocat. Aveti idee cam pentru cate zile? crying((
P.S. Cred ca deja a trecut o saptamana de cand n`am mai etichetat pe cineva.

2 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

De poate bloca de la 1 saptamana pana la o luna. Eu am dat 10 cereri la niste persoane din orasul meu si m-au blocat 30 de zile pentru ca cica am abuzat de cereri. straight face

| andreea49 a răspuns (pentru Anonim693):

De faza cu cererile da, stiu si eu, dar sa ma blocheze pentru ca am etichetat de multe ori mi se pare dezgustator..Ma exaspereaza!