| Andra_3307 a întrebat:

nu stiti ce fata vrea sa o intraca pe Miley Cyrus? Am auzit un zvon cum ca exista o tipa( din America) care vrea sa o intraca pe Miley.Adica vrea sa-i fure statutul de vedeta(intelegeti voi). Puteti sa-mi dati un articol despre asta? Funda:p

1 răspuns:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Eu cred ca e vorba de Bridgit Mendler big grin
Pentru ca din cate am auzit, la serialul Sonny si Steluta ei norocoasa, inainte sa apara se cauta o persoana s`o joace pe Sonny.
Acolo au concurat Demi Lovato[care a si primit rolul], Selena, Miley si Bridgit big grin.
Si de`asta Bridgit vrea sa le intreaca pe toate 3, fiind ciudoasa ca Demi a luat rolul.
Eu asa am citit big grin.
Fundalove struck?