| ralu_8498 a întrebat:

Stiti vreun id de la vreo vedeta?(de preferat miley cyrus)

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Da...si cu id-urile astea la vedete. nici unul nu este adevarat deoarece toti fanii fac inscenari din astea si se dau drept vedete. imi pare rau ca nu te-am putut ajuta dar sa stii ca fiecare din noi este o mica vedeta in sinea lui(chiar si tu kiss)

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu sunt vedeta, nu stiai? Dar cum sunt vedeta, nu esti de nasul meu, deci nu pot sa iti dau id-ul.Nu intrunesti standardele.

| TzaCaNeL a răspuns:

Si tu crezi ca Miley Cyrus sta sa vorbeasca pe messenger, mai ales cu tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley4554 mie mi-a dat web

| yoana_7035 a răspuns:

Crezi ca aia vb cu tine nu esti de nasul ei nu da accept la toata lumea