| Magiaploii a întrebat:

nu stiti un program care face rezolutia mai mica, vreau sa ma joc metin si imi zice ca e prea mare rezolutia dar e ce mai mica la pcsadmersi mult

Răspuns Câştigător
| miley123 a răspuns:

Intri in My Computer(sau Start)/Control Panel/Display/Settings si de la Screen resolution misti sageata cu mouse-ul la rezolutia care o vrei si apoi dai OK. Succes!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Nu ai nevoie de programbig grin.Deci:
Esti oe desktop si dai click dreaptta si dai la "Proprietes" si dai al ultima "Settings" si vezi ca sc udneva acolo "Less" si "More".Iti alegi una de acolos i apoi dai "Apply" si vezi care`o buna.

E usor:*

Fundita?batting eyelashes

Sper ca ti-am fostd e ajutorlove struck

Pa, pa pup:*