| Anileda a întrebat:

Nu stiu ce are leptopul meu la niste litere in loc sa apara litere apar cifre de ce? sus imi arata de unde sa stin g iar in dreapta doua chestii una este aprinsa care are ceva cu cifre nu pot sa apas, ce are leptopul?

2 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

N-are nimic, apasa pe butonul "Ins" (Num Lk), sus de tot, langa butonul Del.

| Selyylove a răspuns:

Te rog sa accepti dar se scrie laptop! Si sa stii asa patesc si eu cand deschid laptopul! Trece vreo ora.si gata