| Victoria275 a întrebat:

La unele litere de la leptopul meu, mai precis M,J,K,L,U,I,O, in dreapta jos au scrise si niste cifre. Lui M-0, J-1, K-2. si asa mai departe. Ei...atunci cand apas pe litera respectiva, nu apare litera, ci cifra. Să..si am si un beculet care sta mereu aprins. Va rog help!

Răspuns Câştigător
| vvso a răspuns:

Cel mai probabil ai tasta Num Lock (NumLk) activata si asta iti activeaza numai cifrele. Apasa din nou aceasta tasta si revine la normal.

1 răspuns:
| Juhuy a răspuns:

Normal la Laptopar trebui sa fie un buton jos in dreapta langa 'Space', apasa pe butonul ala, normal (la mine merge) dupa ce apesi ar trebui ca tastatura sa-si revina.