| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu ce sa fac, trebuie sa aleg intre doi baieti pe care ii plac, dar nu stiu pe care dintre ei, sunt in dilema ma puteti ajuta? va rog frumos...astept un raspuns in seara asta, care imi este folositor

Răspuns Câştigător
| St3fY_3193 a răspuns:

Pai nu stiu povestea si nici in ce relati esti tu cu fiecare dintre ei. Gandeste bine care te merita care tine mai mult la tine care te iubeste cu adevarat si chiar vrea sa stea cu tine.Si mai tine cont si de parerea inimi tale, ea ce simte? Nu cred ca pot sa te ajut prea mult cu detalile pe care le-ai dat dar sper ca ti-am dat o ideee ceva. Succes si funda daca te-am ajutat

1 răspuns:
| thedistroyer a răspuns:

Vezi cu care te simti mai bine...alege-l pe care crezi tu, cel care te face sa razi, care e dragut cu tine, caruia ii pasa de tine. Degeaba e frumos daca nu se poarta frumos cu tine, nu ii pasa de tine si nu e de treaba.