| euugen a întrebat:

Ce program trebuie sa aleg ca sa deschid folderele (my computer, my documents si asa mai departe) am dat azi sa deschid cu altceva si acum nu mai stiu unde trebuie sa dau ma puteti ajuta? astept raspuns acum

2 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Nu inteleg ce vrei u sa spui! straight face

| PlayWithMe a răspuns:

LoL, My computer nu este chiar un folder daca te uiti mai bine, este un fel de mica aplicatie daca te uiti mai bine unde se afla aplicatiile, iar un folder nu iti ofera de exemplu informatii cand bagi un stick, my documents se creeaza odata cu install de windows. Toate se deschid cu dublu click, chiar nu stiu ce doresti tu