| malina327 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa ma imbrac maine la scoala. E iarna evident doar suntem in luna noiembrie. Ma puteti ajuta? Tin sa mentionez ca sunt fata si apropo vreau sa fiu cool. Ms :*

4 răspunsuri:
| CupcakkeCaffe a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o pereche de blugi cu cizme in blugi (mai lungi) si sus ai puta sa-ti iei un bluzon si o jacheta la moda peste si arati cool. Sper ca te-am ajutat :*

| divaludracula a răspuns:

Incearca o bluza culoarea ta preferata cu un model dragut/amuzant dar nu foarte tipator.Niste blugi inchisi/deschisi cu sosete sau strampi subtiri ce vrei tu. Ghtete/cizme si o esarfa legata la spate.

| divaludracula a răspuns:

Funda?

| malina327 explică:

Apropo nu avem uniforma