| ☆ Danny☆ a întrebat:

Nu stiu cum sa fac un anunt...Adica nu stiu in ce ordine sa pun ideile.As dori sa organizez un concurs cu doua probe:-dans -desen.Cum sa fac anuntul(Pe data de 11 iunie ora...)Va rog sa imi faceti voi unul! Cel mai bun primeste fundita! Ms

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Pai ai putea incepe cam asa: Va invitam la concursul de dans si desen la [locatia concursului] in data de 11 iunie ora[ora concursului]. Cei care vor si sunt talentati sunt rugati sa se inscrie la... [persoana cu inscrierile]. Va multumesc!

Eu asa am avut ideea. big grin