| Elena1994 a întrebat:

Bana! Origanizez un concurs de dans si am nevoie de cateva probe. Aveti idei?batting eyelashesFundaaaa!

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Buna Roxana! Acum depinde si de stilul de dans pe care vrei ca dansatorii sa il abordeze, dar acum o sa incerc sa generalizez.Ideea este ca tu trebuie sa i iei pe nepregatite pentru a le vedea adevaratele aptitudini pe care acestia le detin cu privire la dans, de aceea te sfatuiesc sa le pregatesti o proba de improvizat, asa vei vedea clar care are cu adevarat talent.Asa poti sa i pui sa danseze in echipe diferite miscari,coregrafie cu cativa pasi, ca sa vezi cat de rapid se prind.Ce sa zic, bafta!

1 răspuns:
| Gaby4u a răspuns:

Paithinking

sa danseze portocala pe caplaughing)

sau. dans la barasmug

hee hee

tango...

thinking