| any007 a întrebat:

nu stiu cum sa folosesc spuma de par.cum se aplica si cand:dupa ce imi indrept parul, sau inainte? mersi mult

Răspuns Câştigător
| eounik a răspuns:

Pai daca aplici spuma nu mai trebuie sa il indrepti straight face risti sa-l arzi mai tare

Dar iti pui pe degete, o freci in palme si ti`o aplici big grin

7 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Daca iti indrepti parul, spuma nu isi are locul aici.
Spuma de obicei o folosesti pe parul ud, umed, pentru ai da volum, sau pentru al incretii.
Din timp ce tu il indrepti, ce sa faci cu spuma? straight face
Cand ai parul ud sau umed, iti pun spuma in palme si iti dai pe par.Il ciufulesti usor.Pentru asta e spuma. Volum, coafare...

| madalinutza a răspuns:

Spuma trebuie sa o pui dupa ce faci baie...pe parul umedwinking

Til usuci si dupa aceea iti indrepti parulhappy Pt ca daca pui spuma dupa ce il indreptzi, va fi cret din nouhappy

| hottweet a răspuns:

Inainte, daca folosesti spuma, ca daca pui dupa, se onduleza la loc. Dar daca folosesti spray, dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte ca dupa aia se onduleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce iti indrepti parul? E mai bine sa folosesti fixativ, e mai ok in cazul in care til intinzi cu placa.Parerea mea

| FunnyCreations a răspuns:

Intdraptati parul sa fie liber fara nimic in el, spala-te cu apa fierbinte, lasa-l asa, pune spuma, maseaza parul, si alsal sa se uste, 2 minute dupa aia insista cu Uscatorul.

| ralukelena25 a răspuns:

Tr sa o aplici pe car inainte de al intinde pentru ca parul sa stea drept