| IAmSoDifferent a întrebat:

Hei Am un telefon Samsung Galaxy 550 Black si am abonament cu 500 min Nationale si 60 cred Internationale. la acest abonament am 270 de mb trafic pe mobil. dar nu pot sa ii folosesc pentru ca internetul meu nu este activat si nu stiu cum sa il activez big grin si daca cineva imi zice la *222 nu am incertcat si trebuia sa activez cu 3 euro/luna... FUNDA pentru cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| habarnuai a răspuns:

In general cu telefoanele cu sistem de operare Android se procedeaza astfel: intri in setarile telefonului-comenzi wireless si de acolo activezi wifi!
fundita?

4 răspunsuri:
| IAmSoDifferent explică:

Nu era asta dar am reusit big grin inainte sa primesc un rasp big grin si nu am stiut sa streg intrebarea
happy

| zagron123 a răspuns (pentru IAmSoDifferent):

In primul rand habarnuai, da intr-adevar ce ai spus tu este gresit, si eu am facut acest lucru prima oara dar nu a merg, euuu-8539 ai spus ca ai reusit si ca stii cum sa faci sa activezii internetul! Im spui te rog frumos si mie te rog din suflet am primit un telefon exact ca al tau Samsung galaxy 550 si nu stiu cum sa activez internetul! Scriemi te rog aici repede, sau ori cine mai stie dar 100% corect! Va rog frumos.

| MrFilip a răspuns (pentru zagron123):

E foarte simlu rolling on the floor si eu am tel ca al tau, pentru mai multe detalii ( te ajut cu cea mai mare placere dai add la id jak02009@yahoo.com happy )

| Georgiiana a răspuns:

Am primit si eu telefon exact asa acum 6 luni si nu stiu cum sa activez internetu! Va rog sa ma ajutati si pe mine! Plsssscrying