| elag a întrebat:

Cum activez internetul pe un telefon Samsung duos?

2 răspunsuri:
| Arsenie_Iris_1999 a răspuns:

Te duci la setari wireless si retea si de duci in josul paginii unde scrie ceva de retele mobile sau ceva de genu..si acolo dai pe ce iti scrie acolo roaming sau ceva de genu....sau de unde iti stingi telefonul mai sus de OPRIRE scrie Mobile data networks...dai pe chestia aia si sus in bara trebuie sa iti scrie 3g sau un H. Asta e tot sper ca te-am ajutat

| Arsenie_Iris_1999 a răspuns:

De unde opresti telefonul mai sus de Opeste scrie Mobile data networks...dai acolo si iti apare in bara mai sus 3G sau un H. Sper ca te-am ajutat