| Densis a întrebat:

Nu stiu cum sa ma exprim. dar vreau sa va spun ca. de la un timp ma simt singura. sad. pur si simplu simt nevoia sa vorbesc cu cineva. sa fiu iubita/respectata/rasfatata/alintata etc. cred ca vreau un prieten nu e vorba de aspect sunt multumita de aspectul meu si baietii la fel. dar unde e chimia?
Cand vad cuplurile in parc cum se imbratiseaza si se saruta. sad. nu sunt indragostita inca de nimeni! Sunt indragositita de ideea de a fi iubita. prietena mea are un iubit. sta mereu cu el. isi petrec timpul impreuna. si-mi povesteste totul. Mereu imi spune ca "N-a venit inca vremea ta;*" daaaarrr cand o sa vina? sad. am 14 anisori jumate. fac 15 ani pe 15 ianuarie. De ce ma simt singura?
Va multumesc. ca ati citit! Poate vi s-a parut o prostie. dar eu asta simt sad. va rog fara comentarii jignitoare sau in batjocora! Si intrebarea? Nu e chiar o intrebare. cine trece prin asta sau a trecut stie ce simt. vreau un sfat/o parere.

Răspuns Câştigător
| consiliera a răspuns:

Nu e nimic anormal,asa e la varsta asta, am avut-o toti, o sa treci peste asta.O sa ai dezamagiri care o sa te intareasca si succese care o sa te faca increzatoare.E cineva si pentru tine.Nu dispera.

6 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Bunahappy uite chiar si eu vreeam sa pun o asemenea intrebare aproape la fel ca a ta, dar simteam ca o pun degeaba si ca nu se va schimba nimic in viata mea :-s. as vrea sa avem o conffernce noi 2 happy stiu ca i aiurea sa iti spun daca mi ai da id tau pe prv sau i'al tu : matrix_cs15hee hee, sa mai vorbiim daca vrei, imi cer scuze ca nu te am ajutat cu aceasta intrebare de a ta sad, iti doresc tot binele din viata :* te pup, mai vorbiim

| snoppyamabil a răspuns:

La varsta ta multi se simt asa, inclusiv si eu dar eu am prietena si tot asa ma simt(un caz mai special)si nu-e nici-o prostie ce ai zis tu...
timpu`tau o sa vina, nu-l grabi

| Densis explică:

Pai. eu ies mereu. ma plim. sunt multi baietii intersanti care ma plac. dar parca nu au curaju ala... si care sunt mai speciali sunt luati. sad

| roxutza2010 a răspuns:

Acum un sfat de la o fata.Multi se simt asa chiar si eu, chiar daca in cazul meu iubesc si sunt iubita de aceeasi persoana deci astept ceva de la el.Incearca sa socializezi mai mult sa iesi cu diferiti prieteni ...cine stie? Poate gasesti si tu ceva.Imi pare rau ca nu-ti pot da mai multe sfaturi.In cazul meu povestea este ceva mai complicata pentru ca in mai am suferit o despartire pe motivul "aveam nevoie de o pauza".L-am inteles dar si asa mi-a fost destul de greu simtindu-ma intr-un fel izolata.

| lola_5000 a răspuns:

Si eu la fel sad sunt in aceeasi situatie ca tine!

| edy_8025 a răspuns:

Pey tot ce pot face pentru tine e sati las id de mes si poate ne cunoastem mai bine
edy_shukaru06
te astept