| gagiu30 a întrebat:

Buna TPU sunt fata si am 16 ani si ma simt f singura am o prietena care imi povesteste mereu de iubitu ei si vreau si eu un iubit e foarte rau sa nu ai un iubit vad numai cupluri peste tot sad ce sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Nu e nimic ca nu ai, pana la urma o sa apara, eu te ex nu am avut pana la 18 ani laughing nu e nimic, dar ai grija sa nu te arunci in bratele la oricine din disperare, nu te grabi o sa fie si momentul tau, ai incredere stiu ce spunhappy

9 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu stiu incearca sa te schimbi ca aspect sau poate ca si comportament
stai linistita pentru ca,, cu rabdarea treci si marea"
succeswinking

| Narfundo a răspuns:

Tutu_tut94. putem vorbii.Scrie aici motivu pentru care tu crezi ca esti singura fara iubit.Arati mai rau sau care e problema?

| Madyupsik a răspuns:

Salut. Esi mai des la plimbare cu prietenii, incearca sa iti pui atenta pe un baiat care iti place. e impossibil sa nu ai nici unn admirator. Incearca sa il cuceresti. Schimba ceva in stilul tau de viata: o dieta, putin sport, o frizura noua. Si vei vedea ca monotonia va disparea. Bafta

| slimms a răspuns:

Cosminachilaritei hai sa vb poate te ajutabig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da anunt pe TPU insotit de ID-ul de mess sau fb si gasesti imediat.

| ILikeSummer a răspuns:

Stiu asa este. Tu esti ceea care sufera, dar peste putin timp iti vei gasi si tu pe cineva si vei fii fericita. happy

| secretword a răspuns:

Asa sunt si eu singura si in jur cu prietenele care au iubiti. Dar ma gandesc ca este timp pentru toate, nu apare la orice pas aceea persoana care te vrajeste ohh. sad O sa-ti gasesti prieten, pana atunci bucura-te de timpul liber :* Funda? big grin