| Daiana90 a întrebat:

Nu stiu daca ati auzit de excursia aceea de la yena, din germania de 2 saptamani in vara care se face doar pentru clasele a 7.Am auzit de ea si sunt curioasa, ce fac cei care merg acolo? cum este programul, cum se desfasoara o zi etc... Cei care stiti lamuriti-ma si pe mine va roghappy

4 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Ce fac cei care merg acolo? masturbare in grup. (scuze dar am nervi 5 raspunsuri am dat pe acest "stralucit" site si nici una nu sa afisat)

| gabryel a răspuns:

Ai avut dreptate curios
*

| curios_3782 a răspuns:

@gabryel se afiseaza mai tarziu laughing

| Emma_9030 a răspuns:

Si eu mearga acolo, si am auzit ca o sa fie super. Am prieteni care au mai fost si au spus ca nici o zi nu seamana cu cealalta laughing se face mereu ceva nou. Oricum o sa fie o gramada de nemti care o sa vrea sa te ajute cu germana. Nici eu nu ma prea descurc dar nu-ti face griji. Majoritate care au fost nu au venit la fel de nestiutori cum au plecat laughing Poate ne vedem acolo, good luck