| EvaTramell a întrebat:

Nu stiu de ce nu mi se mai stinge laptopulbatting eyelashes. Dau click pe Turn off si nu mergesad
straight facesadcrying
Cand il sting, il sting de la butonul de unde il aprindsad. va rog sa ma ajutati sadsad. va rog love strucklove strucklove struck... sadsad
[scuze de categorie ] love struckbatting eyelashesbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| EvaTramell explică:

Nu imi apare nimic, doar ca nu se inchide. oricum i-am dat un system restart happy si mergehappylove struck

| ov1d1u a răspuns:

Cred că ceva împiedică Windows-ul să îţi închidă laptop-ul. Probabil e un proces care rămâne blocat, probabil e un defect în driver-ul ACPI, sau altceva. Poţi să detaliezi ce se întâmplă după ce apeşi Turn off, ce îţi apare pe ecran, etc?