| MidnightSun a întrebat:

Nu vreau raspunsuri de tipul: gandeste-te la scoala! Ori: Nu esti prea mica pentru baieti?! Rog persoanele cu rele intentii sa nu raspunda decat daca au un sfatbig grin. Am o intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti. Eu am 14 ani si sunt singura. As vrea sa am si eu un prieten care sa ma stranga in brate, cu care sa merg la plimbare in parc:-

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Foarte bine! Cauta-ti! Si care este intrebarea? Pe acest site obligatoriu toate postarile trebuie sa fie ori intrebari (cum ar trebui sa fie a ta) ori raspunsuri!

| PrecioussGirl a răspuns:

Si eu as vrea dar decat sa stau cu un prost mai bine singura laughing
poti iesi afara cu mai multe fete, baieti. Sa fiti un grup mai mare si poate asa cunosti baieti, iti faci prieteni etc. Si ai grija :*. Baietii sunt foarteee. parsivi ca sa zic asa laughing

| PiTiK_6085 a răspuns:

Toti vrem asta, dar uite ca nu vine la comanda acest prieten.Trebuie sa astepti, pana cand iti vei da seama ca ai gasit tipul potrivit atunci e cazul sa "actionezi".Asa si eu vreau unul da de unde.Trebuie sa asteptam.Si cei care iti spun ca trebuie sa te gandesti la scoala sau ca esti prea mica pentru baieti, nu'i baga in seamawinking

| MidnightSun explică:

Buna! Am o intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti. Eu am 14 ani si sunt singura. As vrea sa am si eu un prieten care sa ma stranga in brate, cu care sa merg la plimbare in parc:-

| MidnightSun explică:

Nu s-a publicat toata intrebarea si nu inteleg de cestraight face mai erau cateva randuri in care cuprinsesem si intrebarea: Voi cum faceti sa iesiti in evidenta in fata unui baiat?