| TheFucker a întrebat:

Numele meu este Daria si am o intrebare:Am o emisiune radio la scoala si nu mai stiu ce sa prezint, adica fara injuraturi si cuvinte din astea sau poezii gen:"Somnoroase profesoare" straight face
Profii sunt cam stricti dar nu mai stiu ce sa spun ma ajutati?

5 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Fa o ora de amuzament, gen cu bancuri si melodii haioase.

| victorcucos a răspuns:

Mmmm...
Nui grav, o ora de amuzament ar fi potrivita, dar rebaue sa o faci pe tema copiii la examene. poti sa faci o prezentare la o anumita campanie cum ar fi "ANIMALELE TREBUE OCrotite"etc...
Poti sa faci o ora de îndemn dz:Elevii trebuie sa vina in forma.
Poți să faci un shou cu premii
Poți sa faci o ora de donatzie cum ar fi Este o familie cu dezabilitazi sau traesc in conditzii mizerabile si cine doreste sa doneze contacteaza numarul
mai gindeste si tu ok?big grinbig grin
Ma bukur daca ti-am fost de ajutor

| SnkFreaka a răspuns:

Pei...Incearca si tu chestii interesante, gen cine a iesit presedinte in America.Cauta ceva despre un curent muzica cum ar fi rappul sau sau despre arta grafitti. Gasesti tu chestii interesante pe Googlewinking!

| White_Ciocolate_1990 a răspuns:

Pai poti prezenta ultimele teme...Cand e banchetul, despre examene..etc.Elevi care invata foarte bine gen din astea.

| Adrianuty a răspuns:

Cauta pe la tine la clasa colegi sau scrie despre ce sa afla in scoala