| Raisa99 a întrebat:

Numele meu este Elisa si am 14 ani. Ieri am fost cu mama la mall si mi-am cumparat o geaca de la H&M la care denumirea ei este geaca de motociclist pe site. Este o geaca frumoasa,neagra,din piele, scurta si cu inimioara pe interior. Sincer, imi este frica sa merg cu ea maine la scoala deoarece nu stiu cum vor reactiona ceilalti si sper sa nu primesc jigniri de genul: ce este cu geaca asta de motociclist?
Credeti ca ar trebui sa-mi pese de ce spun ceilalti?

5 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Nup.
Invidia asta.happy

| AirănMeidăn a răspuns:

daca ceilalti iti zic ceva, treci cu motocicleta peste ei
stai calma, nu vor zice nimic. mereu credem ca "vai, oare ce o sa zica cutare despre felul in care m-am imbracat azi", si cand colo nimanui nu ii pasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa iti pese ce zic altii, in cazul in care nu vor decat sa te jigneasca.
' Ce e cu geaca asta de motocicist?' nu e o jignire, oricum happy

| lBroken69 a răspuns:

Dacă arăţi bine cu ea, nu-ţi fă griji.

| daniela281 a răspuns:

What it's wrong with you?