| Marynna a întrebat:

Numele meu este Marina, si as vrea sa stiu ce tip te make-up sa folosesc.De obicei folosesc un fard cremos de culoarea pielii sau argintiu, rimel, gloss de culoarea buzelor sau ff putin rosiatic, si font de ten(am imperfectiuni).

Marina

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Daca folosesti fard cremos, nu se strange fardul pe ochi? Si eu am farduri cremoase si abia ma ating de ele.
Daca vrei sa stii ce machiaj sa folosesti, da-ne mai multe detalii despre tine (culoarea parului, culoarea ochilor, culoarea tenului etc.)

3 răspunsuri:
| Marynna explică:

Eu sunt bruneta, am ochii negri iar tenul meu este...nu foarte deschis la culoare dar nici inchis

| LoLo_9163 a răspuns:

Pai, incearca sa nu folosesti ceva strident ca rujul rosu pentru ca ala il poarta femeila de 50 de aniwinking, incearca ceva bleu pentru ochi si un gloss de buze incolor, dar daca vrei sa se culoare da un roz big grin