| viseaza a întrebat:

Buna o intrebare cam jenanta. ce pot face transpir rau, mereu am partea de la subrat a hainelor uda.straight face ma spal zilnic aplic deodorant si beau apa multa manac sanatos, numai ca transpir mai mereu [ la scoala in general] dar nu neaparat daca sunt incalzita.

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Lasa deoparte prejudecatile altora si foloseste un deodorant pentru barbati, din cate stiu sunt mai puternice decat cele ale voastre, eu sant satisfacut de NIVEA cool kick si de Mennen speed stick gel_lightning_, ar fi totusi bine sa faci o vizita la medicul tau de familie, el iti poate da un tratament mai bun.

2 răspunsuri:
| Ceapone66 a răspuns:

Nu stiu daca se poate face ceva. Cred ca poate cu medicamente insa ar trebui sa vorbesti cu un medic. Sa-ti spun totusi ceva: problema asta a ta care te enerveaza te ajuta totusi sa elimini toxinele din corp mult mai bine decat altii.

| viseaza explică:

mama a zis ca poate e o dereglare hormonala.