| DaReZon a întrebat:

Buna happy O intrebare in special pentru fete: Ce credeti ca ar trebui sa schimb la mine? (am poza la avatar). Nu am avut niciodata o prietena dar mi-as dori una. Evident, pe genul meu, sa fie mai timida, nu o pitipoanca de asta care umbla cu toti baietii. Problema este ca ma simt c-am ignorat de fete. Ma intreb daca esti de la infatisarea mea. Ce credeti ca ar trebuie sa schimb la mine? happy Fundawinking

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Da, multe fete se uita dupa un baiat mai mult la infatisare, la aspectul fizic, sau chiar popularitate.
Schimba-ti freza, epileaza-ti mustata laughing

| mimiwewem a răspuns:

Hm,îmi plac ochii tăi.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa nu faci nimic, or sa vina si ele singure

| airaad a răspuns:

Cum a zis si everybody schimba-ti freza, epileaza-ti mustata si penseaza-te si dupa aia fizic esti dragut laughing (ai ochii foarte faini)Apuca-te de sala, nu neaparat pentru fete, pentru tine (fetele sunt bonus) laughing Fa 8 min abs de pe youtube te ajuta la muschii abdominali. Succes!

| Pebunee a răspuns:

Eu cred ca nimic. Si nu prea ar trebui sa conteze aspectul fizic, ci mai mult interiorul. Sa te placa pentru ce sau cine esti tu in interior, nu pentru fizicul tau. Dar. in ziua de azi, majoritatea fetelor sunt doar pe interes sad.