| NoAntidote a întrebat:

o intrebare tampita. dar asta e! cum pot seta o melodie ca ton de apel?
am un telefon samsung 360h1. dar .aiurea.nu stiu sa setez ton de apel!
adica normal ar fi.melodia, optiuni, set as.thinking
dar nu`mi apare.
funda!

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Vezi aici http://info.vodafone360.com/en/phones/360h1
La al meu intru la setari, Profil telefon, aleg Optiuni, Editeaza si acolo schimb, dar e alt tip de Samsung.Manulul banuiesc ca nu-l mai ai.Vezi daca gasesti pe net manualul. Daca nu mai incearca sau suna la reteaua din care faci parte poate afli sau du-te la un dealer sa-ti dea sa citesti manualul telefonului.Succes!