| anonim_4396 a întrebat:

O persoana din lista mea de mess mi-a dat invizibil.Dar doar pentru mine apare offline.Cum pot sa o vad pe acea persoana in lista, fara sa o verific de fiecare data pe yahoo invisible detector sau alte chestii de astea?

5 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

O metodă de a afla dacă e pe invizibil, e să porneşti Doodle'ul din IMVironments. Dacă se porneşte pagina aceea şi poţi desena, înseamnă că e online, dar pe invizibil. Îţi va apărea online, doar atunci când va dezactiva funcţia ''Appear permanently offline to... ''.

| PopAdrian a răspuns:

Fara Yahoo Detector nu ai cum happy Spor!

| Morrígu a răspuns:

Doar dacă te scoate ea de pe invizibil, şi nu seca persoana la cap dacă nu vrea să-ţi vorbească, e oribil (proprie experienţă ).

| MrEvil89 a răspuns:

Nu exista programe cu ajutorul carora sa poti vedea astfel de pers.trebuie sa verifici de fiecare data cu yahoo detector.

Răspuns utilizator avertizat