| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa aflu daca cineva m-a pus pe invisible pe mess doar pe mine? Chestia cu yahoo detector o stiu, dar aia e valabila doar cand e invisible pentru toata lista.

1 răspuns:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna.
Merge sa intrii dupa "invisible detector", daca te-a pus pe "apparent permanently offline" o sa iti apara ca este ONLINE, la tine o sa fie offline iar la restul din lista de messenger o sa fie online.
Daca vrei sa fi mai sigur intra pe acea persoana si incarca o tema diferita cum ar fi cea cu Doodle, daca iti apare inseamna ca te-a dat pe off si anume nu ti-a dat iggnor.
Sper ca te-am ajutat, multa sanatate iti doresc.