| iulya_9118 a întrebat:

Buna:*. o prietena de-a mea place pe un baiat de mult timp el cand a aflat ca il place nu prea a mai vrut sa vb cu ea. dar cand o vede ii zambeste si se preface ca nu se uita la ea. si el se cam lauda la prieteni ca ea il placelaughingle cam spune la toti ca ea il placehee hee. si el este foarte timid cu fetelehappy. credeti ca o place?thinking

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

AAH! Iar intalnim tipul de baiat atat de timid incat nu se uita la fata care il place!laughing.da, o place, dar este foarte imatur(scuze ca spun asta, dar asa am inteles ca se comporta din ce ai zis tu). si partea cu lauda: el ar vrea sa fie cu ea(dar nu o face tot din timiditate) si o considera un model sau cel putin o admira(o adoralaughing). deci fata este norocoasawinkingfUNDA?batting eyelashes

1 răspuns:
| Dav7id a răspuns:

Da,din ce spui asa pare,este doar timid,prietena ta va trebui sa faca pasul,el nu va reusi,este timid ca noi toti baietii, nu prea ne ajuta timiditatea, dar este in fiecare.Salut Iulya si Succes Prieteni si poate Viitorului Iubit al ei si prieten al tau.Numai bine!