| maddutsu17 a întrebat:

Cum iti poti da seama ca un baiat te place? Cum ii pot da de inteles ca`l plac? Priviri.zambete. suntem amici de 8 ani. imi zambeste se uita la mine. ma invita la dans. la fiecare petrecere. ma ia in brate. spune ca sunt o fata de nota 10.totusi.de ce nu incearca nimic? Dc nu imi spune. ce vrea de la mine? Dar mai e o problema acum am prieten si el are prietena cat timp am fost singura ar fi putut sa incerce ceva, nici el nu avea prietena.Ma gandesc ca e timid si nu e un baiat atat de cuminte ca sa zic asa. Ii cunoaste si pe ai mei, parintii lui sunt buni prieteni cu ai mei, avem un cerc mare de prieteni in care sunt persoane de toate varstele.Acum cand are prietena tot dupa mine se uita. Poate nu vrea sa ma raneasca?

Răspuns Câştigător
| marywsbossxxx a răspuns:

Nah nu vrea in nici un caz sa te raneasca! atuci cum poti sa iti explici ca te lua la dans, si iti zice ca esti de nota 10 si chestii din astea? tu i-ai ramas intiparita intr-un colt al inimii, ca sa spun asa, si din cate am citit, iti pot spune ca nu cred ca e timid, sa iti ceara prietenia.sau eu stiu. poate o-a fi un pas mare pentru el.acum depinde si de tine!
-cum iti poti da seama ca un baiat te place?
re: pai cum sa iti dai seama.simplu:
iti face complimente, se uita dupa tine, iti cere ajutorul, te ajuta, te baga mai mereu in seama, zambeste,. chestii din astea!

-Cum ii pot da de inteles ca`l plac?
re: la fel de simplu: cum am spus mai sus+cand te baga in seama raspunde-i intr-asa fel incat sa-l faci fericit si sa prinda mai mult curajwinking mai du-te pe la el.atinge-l pe umar asa...nu stiu cum sa iti spun.ca si cum i-ai face un masaj.happy, zambeste-i, si chesti daste., care se gasesc pe moment!

-tu ii dai mai mult curaj si el incearca! funda?

4 răspunsuri:
| Mihaelutsaa a răspuns:

Pai, asta inseamna ca ori ii e drag de tine, ori nu smug
:*

| Mihaelutsaa a răspuns:

Ce rapida am fost, uite-ma prima laughing)

| alone a răspuns:

E posibil!

| Marcelino a răspuns:

Si eu am prietene de genul asta, Pur si simplu ma inteleg prea bine cu ele ca sa ma combin cu una dintre ele si mai apoi sa o pierd din cine stie ce prostie si sa nu ne mai vorbim.
Poate asa simte si el.