| mao14 a întrebat:

Buna o sa am si eu un pisu :X dar nu stiu daca o sa fie fata sau baiat si sunt intr-o pana de idei nu stiu ce nume sa ii pun [lui sau ei ]
Puteti sa imi dati o idee? cele mai reusite funda, restul vot :*[scuzati categoria]

Răspuns Câştigător
| AlexaMaria090997 a răspuns:

Daca e fata:Bonnie
Samy
Tamy
Pony
Katie
Fluffy
Fifi
Alissa
Abby
Hapy
Cora
si daca e baiat:Tony
Tom
Tommy
Pam
Jody
Fili
sau daca nu poti sa te uiti si aici http://www.pisici-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Pisici-6.html poate gasesti ceva care iti place mai mult:x

2 răspunsuri:
| maryyyaaa a răspuns:

Pe motanu' meu il cheama jujulica tongue iti recomand sa-i pui un nume original si funny, daca e baiat poti sa-i spui bubu sau gogu si daca-i fata pitzi big grin sau poti sa-i pui un nume mai interesant gen butterfly, lollipop sau chocolate, indiferent daca e male sau femalewinking

| sarraalex a răspuns:

Daca ii baiat poti sa'i pui Lulu, iar da'ca ii fata Snowy