| eusmecheru a întrebat:

Ma cheama Ana. Puteti sa imi dati niste idei de nume? Sabau Ana? nu imi place numele meu si as vrea altul big grin Funda celor mai bune idei! big grin - scuzati categoria puppy dog eyes -

6 răspunsuri:
| 4everYO a răspuns:

Ana banana. Alina curvina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 4everYO):

Loool, thumbs up pentru raspunsul asta laughing))))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti minora stai linistita ca ai nevoie de accordul parintilor sa iti schimbi numele si am o vaga impresie ca nu vor fi deaccord cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol cat de disperat sa fii sa vrei sa iti schimbi numele...plus ca nu cred ca ai un nume atat de urat..exagerezi..consulta un psiholog

| k_7073 a răspuns:

Sabou Ana te ai gandit?

| Saiko2502 a răspuns:

raised eyebrows vrei alt nume? ce naiba... daca asa te-au numit parinti tai de ce sa-l schimbi?