| I Love Summer :X a întrebat:

o sa dorm la prietena mea cea mai buna si nu prea am idei de lucruri amuzante pe care sa le facem impreuna:d Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Buna ma pricem eu mergeam la prietenele mele si faceam o groaza de chesti dar ele au plecat crying ma rog uite ex: Mancati cipsuri va uitati la tv si radeti de prosti care apar pe ecran laughing va costumati caraghios, va fardati cu o esarfa la ochii sa nu vedeti nimic daca are frate mai mare sau sora va bateti joc de el/ea si nu uitati povestiti fiecare cum ati vrea sa ajungeti astea a o sa va tina pana dimineata sper sa-ti placa ideeile mele :d pup docle funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Pai. pentru ea va conta mult ca dormi la ea.
dar, ati putea sa povestiti noutatile, sa va uitati la o comedie impreuna, sa vorbiti despre diferite subiecte care va amuza sau despre anumite persoane. thinking
dar cu siguranta va veti distra impreuna. va vor veni ideile pe moment. tongue

| TeooTeo a răspuns:

Machiativa
dativa cu oja
inchiriati un film si luati popcorn
karaoke
barfiti de vedete love struck

| lesslonleygirl a răspuns:

Da.Chiar multe.:
film, chipsuri, bataie cu perne, baieti, groaza(povesti) stat pe intuneric, nu dormiti. etc
bafta

| lawryka a răspuns:

Pai puteti face multe lucruri... Puteti sa va uiati pe reviste si sa comentati gen:Uite fata ce tinuta are ala.bla bla
-hmm. puteti vedea un film bun(o comedie, de groaza.gasiti voi ceva)
-Sa stai pe net... puteti face farse pe mess prietenilor.cu id`uri noi
-Sa va bateti cu perne
-daca sunteti nu`mai voi 2.nu gasiti prea multe jocuri thinking
-sa vb. despre baieti
. si va mai vin voua ideii. a sa va faceti unghiile impreuna, coafuri noi...lucruri amuzante. sper ca te-am ajutat funda?love struckplss.bye bye:*