| YourDreams a întrebat:

Miercurea asta o sa ma duc sa dorm la cea mai buna prietena! (o petrecere in pijamale) ne-am programat ce luam si ce facem asa in mare. insa as vrea ceva idei mai palpitante... imi puteti spune cateva lucruri pe care voi le faceti la petrecerile voastre? Funda pentru cele mai tari si multe idei! puppy dog eyes Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SanziiAndry a răspuns:

Am dormit de multe ori la cea mai buna prietena si cred ca sunt potrivita pentru a raspunde la intrebarea ta. Noi facem asa:
- bataie cu perne;
- barfe laughing;
- lumea mondena (citim despre vedete);
- sedinta foto (sa ai amintire);
- ora de gustari (ne indopam cu tot ce gasim prin casa)
- ne facem unghiile una alteia;
- citim reviste;
- spunem bancuri;
- facem farse oamenilor prin telefon;
- ne machiem;
- dansam;
- cantam;
- ne uitam pe net la chestii comice;
- facem piese de teatru comice.

Astea sunt ideile mele! Sper ca te-am ajutat si distractie placuta la petrecere!

6 răspunsuri:
| Here4u a răspuns:

Buna! Va legatila ochi si va dati cu ruj, bataie cu perne, coafuri, povesti de groaza, amintiri comice, inventii, va faceti un id fals si bagati id-uri de pe net, faceti karaoke..etc. Sunt multe lucruri! Trebuie sa inventezi tu, personal ceva care sa-ti placa! Eu ti-am dat cateva idei, dar, trebuie sa insipiri distractia!
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Distractie placuta!

| Ekcstsy a răspuns:

Poti incerca prima experienta homosexualawinking. POker pe dezbracate + o sticla de jack si vedeti ce iese

| AdiAdrian1995 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Asa zic eu deci funda pentru Ekcstsylaughing)

| Ekcstsy a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

batting eyelashes Parerea mea laughing

| Almássy a răspuns:

Pai ceva clasic: legativa la ochi si dativa cu rujlaughing spuneti bancuri, uitati-va la un film de groaza, bataie cu perne (noi am stricat lustra laughing.) ora de gustari adica bagati in voi orice gasiti; luativa sc, prajituri chestii de astea si dupa aia faceti farse la telefon...off durerelaughing

| PinkCupcake a răspuns:

Va puteti uita la un film, sa faceti o bataie cu perne, sau, de ce nu o bataie cu mancare laughing (am facut una la scoala si a fost un dezastru). Va puteti ruja legate la ochi (aveti grija sa nu va scoateti ochii) si sa spuneti povesti de groaza. big grin