| 232aaliba a întrebat:

O sa vi se para ciudat dar noaptea trecuta am avut un vis care mă pune pe gânduri. L-am vista pe iubitul meu care m-a iînșelat (în ziua aceea am aflat ) as vrea sa mă despart de el... Eram cu el pe o banca la școală ne țineam de mana. Și când s-a sunat l-am luat de mana și am mers pe coridor. M-a urcat pe un scaun și m-a luat în brațe. Mă uitam la el și dintr-o data ne-am sărutat. Am zâmbit și după ne-am îmbrățișat. Lumea se uita la noi. Iar noua nu ne pasa...
CE înseamnă?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Este o persoană foarte importantă pentru tine, nu? Orice vis are o semnificație, iar eu, din acest vis al tău, aș putea înțelege că te gândești foarte mult la relația ta, că ești încă în dubii. Nu știi dacă să te desparți de el, sau nu.
Gândește-te bine și ia o decizie, o decizie care să te facă fericită.