| ejaxz a întrebat:

O sugestie de cadou super haios va rog...era mai demullt pe site ceva cu multe ziare.nu mai stiu exact

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti sa iei o cutie. Pui in el multe hartii taiate franjuri sa fie cutia plina ochi. Printre aceste cadouri pui multe chestii cum ar fi un cartof, o ceapa, o tigara, un prezervativ, un biberon, etc. Si pui sa caute pana gaseste cadoul adevarat. Pe fundul cutiei scrii uita-te sub cutie. Si dupa ce gaseste toate chestiile alea ii spui sa goleasca cutia. Si cadoul tau va fi sub cutie. De preferat cutia sa fie pe masa si in timp ce el cauta si nu e atent cineva pune cadoul sub masa.

| ejaxz explică:

Ce draguuuuuuuuutlove struck

| Adela_9686 a răspuns:

Intr-o cutie mica pui cadoul, aceasta cutie o pui intr-o cutie mai mare plina cu ziare si tot asa pana ajungi la o cutie mare mare, iar persoana respectiva se va chinui sa deschida si sa scoata la ziare, pana va da de cadou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sexyshop-uri gasesti multe.curaj

| ashley_1152 a răspuns:

Un cadou haios... ce am primit si eu la o aniversare...in multe multe ziare invelesti un scutec, sau ceva micut si haios, apoi il invelesti intr-o hartie colorata, sper ca te-am ajutat