| Pinkutza a întrebat:

Buna :-P

se apropie ziua de nastere a varului meuwinking si as vrea sa ma ajutati cu niste urari [daca se poate sa includa si chestii de fotbal (tine cu Dinamo ) ]

mersi celor care ma vor ajuta si fundita pentru cel mai folositor raspuns happy

Răspuns Câştigător
| GoguMătryx a răspuns:

Uite Aici happy Daca Vrei Scrie Asa :: La Multi Ani *numele* Tot Ce-ti Doresti Fericire eTc... Da Dumnezeu Sa Castige Dinamo Campionatul sau sa tina tot asa cu steaua 1-0"D" Bye bye

2 răspunsuri:
| Pinkutza explică:

Alte variante mai aveti? vreau cat mai multe big grin

| SaBinA23 a răspuns:

Pai ai putea sa-i spui La multi ani si tot binele din lume si desigur daca joaca de ex:la CFR sa-i spui sa aiba cat mai multe victorii cu echipa!