| Sabìŋaaa a întrebat:

Pana luni seara, un baiat care ma iubeste si eu tin la el s-a purtat minunat cu mine, ne intelegeam perfect. Dar luni a spus dintr-o data ca "o sa o las mai moale" si nu stiu de ce. De atunci nu mai vorbeste cu mine si sta cu o fata cu care eu am fost cea mai buna prietena dar acum nu mai sunt. Eu sufar mult si-l vreau inapoi. E vreo sansa sa nu mai simta nimic pentru mine asa dintr-o data?

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Mai da-l incolo! Chiar vrei in viata ta o asemenea persoana incapabila de stabilitate emotionala pentru mai mult de 3 zile?
Sa fie fericit cu fata respectiva, tu cauta-ti pe cineva care are mai multa minte decat el!

4 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Hi! Daca il atrage altcineva, se poate sa nu-i mai placi...dar nu-i face pe plac (gen: sa te vada ca esti lesinata dupa el), dai indiferenta si ai sa vezi ca va veni el la tine, daca te iubeste. Succes Mami!

| milena_1516 a răspuns:

Daca spui ca te iubeste sau te-a iubit nu are cum sa nu mai simta nimic chestia cu ''o s-o las mai moale'' e o chestie de-a baietilor atunci cand tu nu pre le razpunzi asa de mult la flirturile lor si ei prefera sa nu te mai astepte sati decizi sentimentele si atunci vine chestia asta cand el se duce la cealalta fta pe care nu a prea placut-o mult insa ea este ceva in genu planu b si tu in momentul ala iti dai seama cat de mult iti placea de el crede-ma ......credema mi sa inamplat si daca vrei sa auzi cum s-a terminat ...nu a fos happy end-u ala la care toti ne asteptam adica fta a ramas cu baiatu iar noi cu niste sentimente de gelozie happycam asta este dar iti spun inca mai simte ceva pentru tine daca chestia este proaspata plaz funda laughing)**

Răspuns utilizator avertizat
| kindofart a răspuns:

Vezi daca te ajuta articolul asta sa-ti dai seama ce s-a intamplat: http://kindofart.wordpress.com/......intalnire/