| kate23451 a întrebat:

..particip la un TVC in scoala si nu stiu ce denumire sa dau echipei mele. puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| HailSithis a răspuns:

Trupa nebunilor,condei cu cerneala,Banana Blue,HotCilyPepers, Indrumutaorii,------
Justin Biber :p, Neon, Numai 10, Cainii scoli,WolfPack! Si daca sunteti fete:
Nebunele,Fetele de la scoala,Sclipici, Funde roz happy,--------
Flower power, Vulpitile, FinE si TacutE, sau ceva care sa formeze cuvantul fete! FUNDA!( happy )