| Katya32 a întrebat:

vreau si eu sa particip la Balul Bobocilor si am nevoie de ajutorul vostru....imi zice cineva o denumire cit mai originala a echipei si o prezentare? Multumesc.

2 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Cel mai original nume cu care am putut sa vin...totusi, e 4 dimineata, deci trebuie sa ma intelegi si pe mine.

TEAM HEIL HITLER!
sau
Echipa viitoarilor someri!

| orlandodinsalajan a răspuns:

Mai ce echipa-vb?
daca vb de bal nu-i echipa ci mai multi nebuni la un loc dar pot sa-ti dau un sfat, cum doresti tu sa, se, cheme asa sa se[ numeascaca] cat mai original e cel cool!